Warsztaty rodzinne

Wspólnie stwórzcie coś fajnego!

O warsztatach

Zastanawialiście się kiedyś, co łączy mozaikę z rodziną? Zaskakująco dużo!

Mozaika to wiele drobnych elementów składających się na większą całość, a im bardziej zróżnicowane składniki, tym ciekawszy staje się obraz. Czyż nie jest to perfekcyjna definicja rodziny?

Każdy jej członek jest inny, ma swoje zainteresowania, talenty i pasje. Każdy lubi co innego, wyraża siebie na swój sposób i kreuje własną rzeczywistość. W końcu każdy z nas jest niepowtarzalny! I w tym tkwi całe piękno – mimo różnic każda rodzina tworzy barwną, zgraną całość.

Warsztaty rodzinne to idealna okazja by spędzić czas w rodzinnym gronie i wspólnie stworzyć niepowtarzalną mozaikę. Niech każdy jej element będzie inny – puśćcie wodze twórczej fantazji i użyjcie drewna by pokazać Wasze niepowtarzalne charaktery!

Podczas zajęć stworzycie wieszak na ubrania, mozaikę lub stolik według własnego projektu od zeszlifowania pierwszej deski po ostatnie pociągnięcie pędzlem nasączonym lakierem. Zabierzecie dzieło do domu i będziecie cieszyć się ze wspólnej pracy długie lata. Stworzycie piękne wspomnienia i wzmocnicie rodzinne więzi. Po warsztatach otrzymacie też pakiet 15 profesjonalnych zdjęć, żeby twórczo spędzone chwile nigdy nie wyblakły.

batch_IMG_0342

Terminy:

W celu ustalenia terminu, skorzystaj z poniższego formularza i wyślij wiadomość

Miejsce:

ul. Metalowców 9/210, Wrocław

Cena:

Cena ustalana indywidualnie, w zależności od projektu i liczebności grupy
IMG_0995

DLA KOGO:

Warsztaty przeznaczone są dla rodzin, które chcą spędzić ze sobą czas, przy okazji świetnie się bawiąc. Możecie wykonać zestaw podkładek, wieszak na ubrania, mozaikę na ścianę a nawet stolik kawowy! Nie musicie mieć doświadczenia w pracy z drewnem, by zapisać się na warsztaty. Nie potrzebujecie też „talentu plastycznego” – wystarczy zgrana ekipa, miłość do drewna i chęć tworzenia.

CO DOSTANĘ W CENIE?

Podczas warsztatów zdobędziecie wiedzę dotyczącą malowania i zabezpieczania drewna. Nauczycie się kleić drewniane elementy do podłoża i poprawnie szlifować drewno.

Zapoznacie się ze sprzętem potrzebnym do obróbki i dowiecie więcej o rodzajach drewna i ich właściwościach. Przede wszystkim jednak puścicie wodze fantazji, oprószycie dłonie drzewnym pyłem, zatopicie się w leśnym zapachu i spędzicie razem wartościowy czas .

Skorzystacie też ze wsparcia i doświadczenia prowadzącej, która pomoże Wam zrealizować projekt.

Po warsztatach otrzymacie pakiet 15 profesjonalnych zdjęć z warsztatów, by Wasze wspomnienia nigdy nie wyblakły.

Dodatkowo do dyspozycji dostaniecie:

– farby w różnych kolorach i odcieniach
– bejce
– pędzle, szpachelki i gąbki
– papiery ścierne
– lakiery i woski
– materiały do decoupage
– dostęp do szlifierek, dłut, strugów i innych potrzebnych narzędzi
– deski i dodatkowe materiały potrzebne do realizacji projektu
– kleje
– słuchawki, rękawiczki, maski przeciwpyłowe
– herbatę i wodę

CO MI TO DA?

Podczas warsztatów przede wszystkim spędzicie wspólnie czas. Spędzicie kilka godzin w towarzystwie drewna, farb i twórczej atmosfery pracowni. Oderwiecie się od codziennych obowiązków, odłożycie na bok telefony i nauczycie czegoś nowego. Pobrudzicie dłonie farbą (no, chyba że ubierzecie rękawiczki), poczujecie uzależniający zapach świeżo szlifowanego drewna i stworzycie piękne wspomnienia.

Dodatkowo dowiecie się:

– jakie narzędzia potrzebne są do pracy z drewnem
– jak przygotować drewno do dalszej obróbki
– jak bezpiecznie posługiwać się narzędziami stolarskimi
– jakie są rodzaje drewna i czym się charakteryzują
– jak dobrać drewno do projektu
– jakie są sposoby malowania i zabezpieczania drewna
– jak zacząć swoją przygodę z drewnem

PLAN WARSZTATÓW:

Plan warsztatów ustalany jest indywidualnie w oparciu o projekt, liczebność i wiek Uczestników.

CZY MUSZĘ SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Wzięcie udziału w warsztatach nie wymaga specjalnych przygotowań – weźcie ze sobą ubrania, które mogą się pobrudzić i pomyślcie, jakich kolorów chcecie użyć. To wszystko!

DODATKOWE INFORMACJE:

– W przypadku odwołania uczestnictwa w warsztatach w terminie powyżej 5 dni przed ustaloną datą, otrzymasz 70% zwrotu kosztów. W przypadku odwołania uczestnictwa w warsztatach w terminie poniżej 5 dni przed ustaloną datą, uczestnik nie otrzyma zwrotu kosztów.
– W przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora, uczestnik otrzyma zwrot 100% kosztów.

Chcę wziąć udział w warsztatach. Zapisz mnie!


    warsztaty (12)
    Koszyk
    Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
    Start typing to see products you are looking for.